Spomienky na leto

2. septembra 2020

Začal nám september a sním nastúpilo aj jesene sychravé počasie.
Mne osobne neprekáža ja mám schúlenie sa pod dekou s hrnčekom horúceho čaju pri editovaní fotografii rada.
No aj tak mám pocit, že toho roku prišla jeseň nejak priskoro a ja nejak nestíham.
A tak Slnečnicové fotografie vám dávam do pozornosti, až teraz.

Berte to ako príjemné letné spomienky plného slnka, slnečníc a krásnych fotografii.

Celé fotenie dokopy netrvalo viac ako 20 minút. 

Bola to velice kreatívna chvíľa plná smiechu a dobrej nálady. Proste ráno sme sa rozhodli a večer nabehli do poľa. Slnečnice žiarili svojou sýtou farbou a ich peľ sa krásne obtieral o oblečenie, no myslíte, že nám to prekážalo ani z ďaleka. Proste sme túžili nafotiť tie najkrajšie a najpozitívnejšie slnečnicové fotografie.
                                                                       
Dokonalosť teplého dňa, krása majestátnosť slnečnicových hláv voľne sa pohupujúc sa vo večernom letnom vánku a náš smiech v pozadí cvakania fotoaparátu.
Tomu vravím dokonalosť momentu a danej chvíle. Slnečnicové fotografie plného tepla a odleskou v objetíve. To je ten pravý letný tvorivý, produktívny večer. Radosť bola upravovať. Vraciam sa k tým fotkám zas a znova a pohrávam sa s myšlienkou aj ich tlače k nám do predajne Kvety pre Vás. Tolko pozitívnych pocitov som už dávno pri fotení ani zverejnovaní fotiek nemala, ako práve pri tícho slnečnicových fotografiách.Ešte aj teraz v septembri, keď si na to spomeniem sa musím usmievať.
Dúfam, že babie leto nám dopraje ešte aspoň pár teplých dní na tvorivú prácu vonku. Že nafotíme opäť raz tak krásne fotografie nabité energiou v jesenom lísti. Alebo pod dáždnikom za dažďa, či jemne odychujúc na deke pri jesenom pikniku. Že tie jesenné tematiky budu tak nabité pozitívnou energiou a farbamy ako boli  tieto slnečnicové fotografie. A nadviažeme tak na krásnu seriu fotografii v prírode. A, keby aj náhodou počasie nevišlo môže  nám táto zbierka slnečnicových fotografii čakanie na ďalšie slkom zaliaté dni a zakvitnuté polia plných slnečnícskrátiť a spríjemniť.
                 
Kompletnú celú zbierku fotiek zo slnečníc najdete  Tu
                 Pre viac fotografii a veselých nápadov sledujte nášu Fb stránku alebo Instagram 

    Leave a comment

Total: