Romantické jesenné rande fotenie

21. septembra 2020
Romantické jesenné rande fotenie

“Láska je strašne bohatá,

Láska tá všetko sľúbi.

No ten čo ľúbil sklamal sa,

a ten čo sklamal ľúbi.”

Tak znejú slová básne Miroslava Válka – Jesenná láska, ktorú mnohí poznáme aj ako krásnu baladu v podaní Miroslava Žbirku.

Až teraz som si uvedomila, že páni okrem spoločného textu, sú aj spoločným nositeľom rovnakého krstného mena.

Ale nie o tomto som vám chcela písať.

                                                        jesené fotenie

Proste vždy, keď jeseň klope na dvere ma napadnú práve slová tejto básne. A mám krásny pocit aj napriek tomu, že patrí skôr medzi smutnú literatúru.

Nebolo tomu inak ani tohto roku, presne tieto slová mi preblisli hlavou v nedeľu 13.9., keď som chystala rekvizity k tohtoročnému prvému foteniu.

Fotila som viac štýlov: rodinné, portréty, ale najviac som si užila romantické jesenné rande fotenie.

     

 

Štyri krásne páry rôznych vekových kategórií, rôznych profesií a životných príbehov. Ale všetci s jedným spoločným menovateľom – LÁSKA

a Romantické jesenné rande fotenie

     

Hanička a Patrik sú mladučkí a na lásku majú ešte trocha času, aj keď dnes sa určité vekové hranice posúvajú. Nádherne im to ladilo na fotkách, na ktoré sa na moje požiadanie podujali. Veľmi ma tým potešili, spolupráca s nimi je vždy veľká radosť.

   

Ďalším mladým párom na fotenie boli v poradí veľmi milá a vždy usmiata Dominiku Stará a jej nastávajúci. Krásny mladý pár pripravujúci sa na spoločnú cestu životom. Šťastie a láska z nich len tak srší. A tie zamilované pohľady ach… Vracajú ma do čias, keď som začínala randiť s manželom, to bola láska. (Vlastne ona stále je, len chodíme už menej často na rande)

 

    

Lucka a Tomi je pár, ktorý už majú čo to za sebou. Ich spoločnou veľkou láskou je krásna princezná Lea. Rodinný život ich naučil trpezlivosti, kompromisom a mnohému ďalšiemu. A práve oživenie si bežných dní v podobe romantického jesenného rande fotenia je práve tou milou zmenou dobežných dní.

 

   

A v neposlednom rade som fotila Renátku a Szilva. Po mnohých rokoch stále zdieľajú krásny vzťah v manželstve. Vybudovali si spoločný domov, odchovali krásnu rodinu, ktorá stojí na pevných základoch. Dnes sa už pýšia šťastným titulom Babka a Dedko. No vekom a rodinným životom láska nekončí. Práve naopak, lásku treba živiť spoločnými zážitkami. Napríklad také rande okorenené o romantické fotenie 🙂

                                                         Romantické jesenné rande fotenie  

Možno ste od tohto blogu čakali techniku fotenia, použitý materiál a podobné parametre, ale ja som zneho spravila skôr ódu na lásku. Ale to som proste ja. Iná už nebudem, lebo mňa to takto baví.

A keď by ste si chceli pozrieť všetky zábery z tohto romantického jesenného rande fotenia stačí kliknúť Sem

Pokiaľ sa Vám blog páči a zaujimajú Vás čo máme nového kľudne dajte pači sa mi na FB alebo folow na Insta

 

    Leave a comment

Total: