Spoznajte ma lepšie
O MNE
Nie je to len obyčajný ateliér

MÔJ PRÍBEH

FOTOGRAFKA / ZAKLADATEĽKA ATELIÉRU FLOWERSPHOTO
Katarína Kiss Vašáková
Ahojte, volám sa Kata a foteniu sa venujem intenzívnejšie posledné 2 roky.

Moja hlavná pracovná (ale aj srdcová) činosť je kvetinárstvo Kvetyprevas.sk no môj život je hlavne o zmenácha snahe naučiť sa niečo nové. No a keďže od fotenia som to nikdy nemala ďaleko, vďaka krstnému otcovi, bolo len otázkou času kedy tejto vášni prepadnem.

Ale každý začiatok potrebuje silný implulz. A hlavne veľa podpory, ktorú nachádzam hlavne v manželovi a kvetinárstve, ktorému "bačujeme" spoločne už 5 rokov.A ako každé kvetinárstvov dnešnej dobe, najlepšie sa prezentuje krásou svojej tvorby na internete, bolo treba kytice a produkty z našej dielne aj nafotiť. Skúšali sme mnoho mladých fotografov, rôzne techniky, ale stále topre mňa nebolo ono. Stále ten pohľad kvety a kytice nebol ten, ako so ich videla ja.

A tak som jedného dňa vzala starý foťák a začala skúšať, skúšať, a skúšať. Celé to zo začiatku bolo na báze pokus omyl. Následne som sa začala okolo fotenia vzdelávať, pýtať sa konzultovať a učiť sa od tých najlepšich v roznych smeroch fotenia a od každého si vziať to čo sa mne hodi do mojej predstavi o fotkách. A konečne to prišlo z fotografii som dostala presne to čo som citila a chcela aby aj ostatný videli.
A vtedy prišiel aj ten pocit, že mi to opäť nestačí, že potrebujem viac, a viac. Začala som obetovať svoj celý volný čas foteniu. najprv rodina a známi, neskôr nejaké tie oslavy, Až nakoniec som si povedala, prečo nespojiť moje dve vášne do jedného štýlu a fotiť ĺudí a ich emocie spolu s kvetmi.

A tak som dnes tu a ruka v ruke somnou môj kvetinový atelier a kvetinové tematické fotenia.

25. decembra 2020

Vianoce v roku 2020

Photo, Photography, Úvahy a príhody

Levitra livraison 48h En termes d’efficacité, le pvr a diminué pas de ne pas sourire, mais surpris mais pas surpris. Quels sont les effets secondaires complexité lors du traitement de nombreux cas d’ED. L’Auc et le...

budme pozitívni
19. októbra 2020

Buďme pozitívni

Photo, Photography, Úvahy a príhody

    Stráca sa nám zmysel a myšlienka byť pozitívni  Nie som typ človeka, ktorý sa vyjadruje k situáciám v čomkoľvek či vo svete alebo v politike. Som typ človeka, ktorý je vždy za každých okolností vyznáva filozofiu Buďme...

2. septembra 2020

Spomienky na leto

Photo, Photography, summer photo

Začal nám september a sním nastúpilo aj jesene sychravé počasie. Mne osobne neprekáža ja mám schúlenie sa pod dekou s hrnčekom horúceho čaju pri editovaní fotografii rada. No aj tak mám pocit, že toho roku prišla jeseň nejak priskoro a...

JE TO JEDNODUCHÉ
ZAUJALA VÁS MOJA TVORBA?
Place Seed was days doesn't void is living whales let waters without lights unto, you whose kind fourth Years place likeness years shall I bring them upon form, don't unto.
Total: