PRVÁ SVADBA V ROKU 2021 NA SLOVENSKU!

20. januára 2021

PRVÁ SVADBA V ROKU 2021 NA SLOVENSKU !

Ťažká Covid situácia je skúškou pre mnohých. Samozrejme ešte ťažšia pre vzťahy. Tie slabé rozdelí, ale tie silné ešte zosilní. Nebolo tomu inak ani v tomto prípade.

   

Spevák legendárnej punkovej skupiny Konflikt a jeho vyvolená Mirka sa rozhodli aj oficiálne spojiť svoje životy. Obrad uzavretia manželstva sa konal kvôli protipandemickým opatreniam len v prítomnosti dvoch svedkov a sobášiacim viceprimátorom Šamorína na mestskom úrade.

       

„Áno, rozhodli sme sa, že aj ďalší, v poradí už 36. život prežijeme spoločne ako manželia. Deň nášho sobáša sme naplánovali už skôr ako boli prijaté prísne opatrenia. Ale nechceli sme už meniť, keďže práve dnes oslavujem aj svoje narodeniny! Takto, keď už budem veľmi starý, zábudlivý, aspoň nezabudnem na naše výročie.  Ak si všimnete, súčet číslic v dnešnom dátume je 10, čiže magická jednotka – najlepší deň na niečo výnimočné, akým tento pondelok určite pre nás je,“ vtipne odpovedal Jury na otázku prečo si vybrali dátum práve 4.1.2021.

       

My sme mali tú česť byť súčasťou ich veľkého dňa.  Tak kvetinovou výzdobou, ako aj  fotením. Bola by veľká škoda nezachytiť tak úžasné momenty výnimočného a krásneho páru, akým Mirka a Jury sú. Zaujímavosťou bolo  okrem toho, že ich svadba bola ako prvá v roku 2021 na Slovensku, aj netradičný outfit v gotickom štýle, ktorý sa len tak často na svadbách nevidí. Musíme vyzdvihnúť aj notovú, ručne robenú krásnu vlečku nevesty. Čo nás taktiež veľmi zaujalo, boli ich svadobné oznámenia. Obaja ako hudobníci si potrpeli na tom, aby aj  tento doplnok k ich výnimočnému dňu bol jedinečný. Preto si pripravili pre blízkych priateľov a rodinu netradičné oznámenia v tvare vinylových platní. Táto naozaj krásna a zaujímavá svadba speváka legendárnej punkovej skupiny Konflikt Juryho a jeho lásky Mirky sa konala v úzkom rodinnom kruhu, plná lásky, šťastia a dobrej hudby, na ktorú nikto z nás tak skoro nezabudne.

Všetky fotografije najdete v albume Bola  svadba.

Všetky iné zaujimavosti o kapele Konflikt najdete na ich Fb profile KONFLIKT, official.

 

    Leave a comment

Total: